O NAS

Jesteśmy firmą, której tradycja sięga połowy ubiegłego wieku.
Wykonujemy ekskluzywne meble stylizowane , indywidualnie dobierane do wnętrza.
Od lat dziewięćdziesiątych specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu bibliotek oraz kompleksowego wyposażenia i zabudowy gabinetów dla firm i osób prywatnych.
Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz zabudowywanego wnętrza.
Dokonujemy pomiarów bezpośrednio w pomieszczeniach meblowanych, uzgadniamy z klientem szczegóły oraz jego potrzeby i oczekiwania .Wraz z inwestorem dobieramy mebel zarówno stylem jak i wymiarem do charakteru pomieszczenia.
Nasza firma zapewnia również transport oraz kompleksowy montaż mebli.Royal Oak Offshore Juan Pablo Montoya Repliica

Drewno którego używamy do produkcji mebli jest przez nas starannie selekcjonowane, sezonowane oraz suszone. Dysponujemy również szeroką paletą oklein naturalnych zarówno krajowych jak i egzotycznych. Okucia oraz akcesoria których używamy pochodzą od czołowych producentów światowych tj.
 


Powierzchnie mebli wykańczane są wysokiej jakości ekologicznymi lakierami, woskami, olejami lub olejowoskami .
 

 
Najwyższa jakość oraz stylizowane wzornictwo gwarantują niepowtarzalny charakter i ponadczasowość naszych produktów. Wyroby firmowane przez PRACOWNIĘ STOLARSKĄ A&R KWIATEK zapewniają stylowe , eleganckie a zarazem funkcjonalne wyposażenie wnętrz, stwarzając w nich wyjątkową atmosferę komfortu i luksusu.
Potwierdzeniem solidności naszej firmy są listy gratulacyjne takich instytucji jak: Państwowa akademia nauk czy Uniwersytet jagielloński których wnętrza zdobią meble przez nas projektowane i wykonywane.
 

     

 

 
 
stat4u